עיצוב אתרים - אהבה ממבט ראשון

בעידן האינטרנט, אין ספק שמראה האתר הוא קריטי אם לא הקריטי ביותר.
בחברתנו, שירות זה מוצע ומבוצע אך ורק על ידי צוות מעצבים מוביל בתחומו המתמחה בהטמעת תבניות עיצוב לכל סוגי האתרים, וכל זאת בהתאם להליכי אפיון מקדימים המגדירים מראש את מטרת האתר וקהלי היעד הרלוונטיים לגביו.

עיצוב אתרים – יותר חשוב ממה שחשבתם
אנחנו בחברה, מאמינים שרק אתרי אינטרנט איכותיים ומקצועיים יכולים להתמודד בסביבת התחרות הדינמית של רשת האינטרנט, וכפועל יוצא מכך, אנו מייצרים עבור לקוחותינו אתרי אינטרנט דינמיים ומלאי עניין המבוססים על תבניות עיצוב בהתאמה אישית. תבניות העיצוב שלנו מותאמות גם לאופי האתר, גם סביבת התחרות הישירה והעקיפה של האתר וגם לקהלי היעד הרלוונטיים לגביו, וכל זאת מתוך מטרה לייצר עבור הגולש הסופי חוויית גלישה דינמית וידידותית.
על מנת להעמיד לרשות לקוחותינו את אתרי האינטרנט המרשימים והאיכותיים ביותר.

בנינו עבורכם חבילת עיצוב אתרים הכוללת בתוכה:
• פתרונות עיצוב בהתאמה אישית –בהתאם להליכי אפיון מקדימים המגדירים מראש את מטרות האתר וקהלי היעד הרלוונטיים לגביו
• התאמה גרפית של עיצוב האתר לכל פלטפורמות הגלישה העומדות לרשות קהל הגולשים, לרבות, גלישה באמצעות הסמארטפון, גלישה באמצעות מחשבים נייחים או ניידים וגלישה באמצעות מחשבי לוח (טאבלטים).
• עיצוב גרפי לכל סוגי האתרים, לרבות, אתרי וורדפרס, אתרי HTML, אתרי פלאש וכדומה.
חבילות העיצוב המשווקות על ידינו מותאמות באופן פרטני לכל אחד ואחת מלקוחותינו, והן מאפשרות לו ליהנות מאתר אינטרנט מרשים ואיכותי המשלב בתוכו חשיבה עתידית לצרכי קידום ושיווק האתר. אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם הליך עיצוב אתרים מקצועי ואיכותי.